Data collection

40000
f2f інтерв’ю
90000
CATI
150000
онлайн опитувань
300
ФГД
1000
поглиблених інтерв’ю
2000
хол тестів
Якість первинних даних, найвищі стандарти польових процедур
Системний незалежний польовий контроль

Прозорість процедур та максимальна відкритість для клієнта

Повна довіра ринку до результатів наших досліджень

Що говорять наші клієнти

« Ми маємо дуже позитивні враження від співпраці із компанією Inmind.
Менеджмент та технічні експерти Inmind поставилися до проекту надзвичайно відповідально та з високою фаховою ефективністю, проявляли креативність під час планування та втілення вибіркового опитування та якісного дослідження, оперативно та професійно відповідали на всі запити та комунікації зі сторони партнерів. Польові працівники (інтерв’юери та супервайзери-організатори фокус-груп) мали багатий досвід проведення подібних досліджень, ставилися до процесу збору даних дуже відповідально та професійно. Епідеміологи Центру Контролю Захворювань США, спостерігаючи за роботою польових команд, мали лише позитивні відгуки.
Отже, ми із задоволенням рекомендуємо компанію Inmind як високо професійного та досвідченого партнера, який має високу технічну підготовленість та професійне відповідальне відношення, а також багатий досвід проведення складних репрезентативних досліджень серед популяцій із ускладненим пошуком та доступом.

Кількісні дослідження

Ми реалізуємо повний спектр кількісних методів збору даних з використанням і репрезентативних, і дискретних вибірок. Жоден кількісний проєкт не обходиться без тісної співпраці з командою аналітиків, які з самого початку є частиною дослідницької групи та контролюють якість вибірки та отриманих результатів.

Face-to face/особисті інтерв’ю

1000+ інтерв’юерів для опитувань по всій Україні
100+ планшетів для реалізації об’ємів вибірки будь-якого об’єму
Спеціалізоване ПЗ для формування репрезентативних вибірок за міжнародними стандартами якості.

CATI/телефонні інтерв’ю

45 стаціонарних комп’ютеризованих станцій
50+ мобільних станцій та віддалений доступ
150+ досвічених інтерв’юерів
100% аудіозапис інтерв’ю

Онлайн опитування

Детальніше про онлайн опитування читайте тут

Exit polls/ опитування на виході
Хол тести
Що говорять наші клієнти

« Ґрунтуючись на нашому досвіді роботи з Inmind, ми можемо охарактеризувати дану компанію як високопрофесійного, надійного та кпієнтоорієнтованого партнера для реалізації спільних проектів. Результати, здійсненого у межах нашої співпраці масштабного кількісного дослідження, спрямованого на вивчення здоров’я брендів та проведеного методами F2F та Online інтерв’ю, відрізняються високими стандартами якості та оперативністю їх надання.

Якісні дослідження

Ефективне використання якісних методів передбачає поєднання в досліднику необхідної об’єктивної позиції з розвинутою інтуїцією, здатністю діяти не за сценарієм, відкритістю до нового досвіду. Дослідники Inmind володіють широким арсеналом якісних методів: від класичних фокус-груп до етнографічних інтерв’ю, що потребують глибокого занурення. Наша команда має великий досвід використання якісних методів зі складними цільовими групами – високодохідною аудиторією, державними службовцями, бізнес-аудиторією, трендсеттерами тощо.

Фокус-групові дискусії
Комерційна етнографія
Поглиблені інтерв’ю
Експертні опитування
Mystery shopping/ Таємний покупець
Case study/ Метод аналізу певних ситуацій
Що говорять наші клієнти

« Якщо говорити про якісні методи досліджень, фахівці InMind на високому рівні забезпечують проведення як класичних досліджень (фокус-групи та поглиблені інтерв’ю), так і використовують нестандартні підходи до роботи з аудиторією: креативні сесії, бізнес-симуляції тощо.

Польовий контроль

Якщо ви хочете впевнитися в тому, що збір даних у Вашому проєкті проводиться якісно, запитайте в нас про те, як ми здійснюємо польовий контроль. Це найважливіша ланка у процедурі досліджень, яка робить нас дійсно професійними дослідниками. Більше того, ми підтримуємо ініціативи клієнта з перевірки якості нашої роботи. В результаті ми маємо бездоганну репутацію й повну довіру ринку

Що говорять наші клієнти

« На фоні інших дослідницьких агентств, з якими ми співпрацювали, Inmind вирізняється налагодженою процедурою масових опитувань, підвищеною увагою до методологічної коректності вибірки і контролю якості даних.

© We have a mind for research by Inmind